Multiagencja Ubezpieczeniowa Gdynia – O firmie

Multiagencja Ubezpieczeniowa Gdynia – 27 Firm w ofercie

W branży ubezpieczeniowej działamy od 2004 roku, służąc Państwu pomocą w wyborze najlepszych ofert z rynku ubezpieczeń, zarówno tych obowiązkowych jak i dobrowolnych. Działalność prowadzimy multiagencja ubezpieczeniowa – oznacza to, że jesteśmy przedstawicielem wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Aktualnie jest to 27 Firm.

Centrum Ubezpieczeń Katarzyna Machel

Multiagencja ubezpieczeniowa Gdynia

Gdynia Starowiejska 13 – róg Zygmunta Augusta Biuro Obsługi Klienta

Tel. kom. 511 603 511
Godziny otwarcia:

Gdynia Świętojańska 126 – blisko Urzędu Miasta: po przeciwnej stronie skrzyżowania

Telefon: 511 606 511
Godziny otwarcia:

Posiadamy umowy z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych działających w Polsce. Wyróżnia nas to, że poza tradycyjnymi i dobrze znanymi T.U. posiadamy w ofercie również wszystkie Towarzystwa typu DIRECT, m.in.: Link 4, Proama, Uniqa. Pozwala nam to na dobrą ocenę sytuacji, dokonanie odpowiedniego wyboru i wyjście na przeciw potrzebom naszych klientów.

Na rynku ubezpieczeń funkcjonuje wiele Towarzystw Ubezpieczeniowych oferujących te same produkty, jednak w różnych cenach. Nasze doświadczenie wskazuje, iż podstawowym kryterium przy wyborze firmy ubezpieczeniowej, a zwłaszcza w przypadku ubezpieczenia obowiązkowego OC jest jego cena. Mamy kompleksową ofertę z 27 Towarzystw Ubezpieczeniowych – dzięki temu w naszych biurach zapoznają się Państwo od razu z ubezpieczeniem które najlepiej odpowiada Państwa potrzebom.

Celem naszej firmy jest wyszukiwanie dla Państwa z ofert wielu Firm najkorzystniejszych warunków ubezpieczenia, a przede wszystkim zawsze NAJTAŃSZEGO OC oraz bezpłatne pośredniczenie w zawieraniu umów z wybranym Towarzystwem. Poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi (ubezpieczeniami samochodów: OC, AC, NNW, ASS, pakiety OC AC) posiadamy również w ofercie ubezpieczenia majątku (mieszkań, domów, firm), ubezpieczenia na podróż, finansowe, na życie oraz szkolne (ubezpieczenia dziecka). Działamy na terenie Trójmiasta: Gdynia, Sopot, Gdańsk i Rumia. W naszych biurach załatwisz wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem (również wypowiedzenia umowy OC w dowolnym towarzystwie).

Ubezpieczenie w naszym biurze możesz wybrać z oferty 27 Towarzystw Ubezpieczeniowych:

Allianz, Compensa, Generali, Ergo Hestia, HDI Asekuracja, InterRisk, Link 4, MTU – Moje Towarzystwo Ubezpieczeń, Proama, PZU, TUW – Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, TUZ – Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Warta, Wiener, Uniqa, You Can Drive.